HOME

 NIEUWS
Nieuws
Agenda
Nieuwsbrieven

 ZOEKEN
Archievenoverzicht
Zoeken in archieven
DTB
Kranten
Beeldbank
Bibliotheek

 ORGANISATIE
Adresgegevens
Werkgebied
Bestuur, medewerkers
Beleidsstukken
Jaarstukken

 DIENSTVERLENING
Reserveren stukken

 LOKALE HISTORIE

 KROMME RIJN
   SYMPOSIUM


 VRIEND WORDEN?

 LINKS




Bestuur en medewerkers


Het bestuur van de gemeenschappelijke regeling RHC Zuidoost Utrecht wordt gevormd door de heren G.F. Naafs (voorzitter), W.M. de Jong (vice-voorzitter), J.J. Eijbersen, W.G. Groeneweg, T. Poppens en J.A. van der Pas. Adviserend lid zijn: mw drs I.E.C.M. Broos en mw drs M.A. van der Eerden-Vonk (tevens secretaris).

Bij het RHC Zuidoost Utrecht werken acht personeelsleden en meer dan twintig vrijwilligers.
De vrijwilligers werken vooral aan het (nader) toegankelijk maken van archieven en collecties.
De personeelsleden zijn:
-Streekarchivaris/directeur:mw drs M.A. van der Eerden-Vonk (rvandereerden@rhczuidoostutrecht.nl)
-Archiefinspecteur/adjunct-streekarchivaris: H.P.J.E. Merkelbach (hmerkelbach@rhczuidoostutrecht.nl)
-Projectleider digitalisering: mw dr E.W.A. Elenbaas-Bunschoten (eelenbaas@rhczuidoostutrecht.nl)
-Projectleider archieven: ing. H.J. Postema (hpostema@rhczuidoostutrecht.nl)
-Archiefmedewerkers: drs E.F.W. Hinders (ehinders@rhczuidoostutrecht.nl)
  D. Ruiter (druiter@rhczuidoostutrecht.nl)
-Studiezaalmedewerker: mw M. Hartog (mhartog@rhczuidoostutrecht.nl)
-Medewerker beeldmateriaal en bibliotheek: mw C.M.L Verheij (lverheij@rhczuidoostutrecht.nl)